Şangay Tianhe İlaç Machinery Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Yüksek Hızlı Tablet Pres satış için
iyi kalite Yüksek Hızlı Tablet Pres satış için
Müşteri yorumları
STH ürünleri mükemmel performansa sahiptir ve şantiye ortamı tatmin edicidir.

—— Bayan Pattraporn Hiti, Davao, Filipinler

Mükemmel hizmet veriyorlar, ürünlerin çalışma karakterleri buluşuyor

—— Alina, Kaliforniya, ABD

Ben sohbet şimdi

Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.
fabrika kapısı montaj atölyesi işleme atölyesi Showroom

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : STH, TH
No. Çalışanları : 100~200
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 40% - 50%
Shanghai Tianhe İlaç Makineleri Co, ltd. (Marka STH ) 2000 yılında Şangay No.1 İlaç Makine Fabrikası eski Donghai Şube Fabrikası yeniden organize edilerek oluşturulur. Kayıtlı fon 5.000.000 RMB ve fabrikamızın taban alanı 19.900 metrekare kapsar. Tescilli markamız "TH" ve "STH" dir.
STH, Çin Halk Cumhuriyeti Dış Ticaret ve Ekonomik İşbirliği Bakanlığı tarafından kendi ithalat ve ihracat hakkına sahip bir ürün ihracat tipi işletme olarak ödüllendirildi.
STH, ilaç makineleri ve paketleme ekipmanı üretiminde uzmanlaşmıştır. Dökümden metal işlemeye ve genel montaja kadar tüm görevler kendi başına gerçekleştirilir. STH Ar-Ge yeni ürünler ve ithalat ve ihracat ticaret bir vücut olarak birleştiren bir yüksek teknoloji kuruluştur.
Biz sadece tablet pres makineleri üretiminde uzmanlaşmış en büyük profesyonel fabrika değil, aynı zamanda Çin'de ilaç makineleri ve paketleme ekipmanları üretiminde 30 yılı aşkın uzun bir geçmişi olan geleneksel üreticisi.
STH, yeni ürünlerin hızlı gelişimi, kaliteli, eksiksiz çeşitleri, mükemmel servisi ve ekonomik fiyatına bağlı olarak müşterilerin güvenini ve memnuniyetini elde etmiştir. Ürünlerimiz 3000'den fazla müşteriye hizmet vermiştir ve Çin'in tüm bölgelerini kapsamakta ve dünya çapında 60'ın üzerinde ülke ve bölgeye ihracat yapmaktadır. İç ve dış pazarın artan ihtiyaçlarını karşılamak için, GMP standardına uygun olarak aşağıdaki ürünleri art arda araştırıyor ve geliştiriyoruz: ZP37 Dokunmatik tip Döner Tablet Presi, ZPY100 serisi Döner Tablet Presi, ZP 35A / B / D döner Tablet Presi, ZPW23 Çift Katmanlı Döner Tablet Presi, ZP11 00 serisi Ekonomik Yüksek Hızlı Döner Tablet Presi, ZPW25 Üç Katlı ve Çok Fonksiyonlu Döner Tablet Presi, ZPW20 Döner Çekirdekli Kaplamalı Tablet Presi, ZP198 serisi Döner Tablet Presi, RGY12 * 25S Yumuşak Jelatin Kapsülleme Makine (su soğutma tipi) ve ZH90 / 100 Otomatik Kartonlama Makinesi vb.
Yukarıdaki makineler başarıyla iç ve dış pazara girerek müşterilerin onayını aldı, ”STH” ve 'TH' markası ZP serisi Döner Tablet Presleri 2002'den itibaren sürekli olarak 'Şangay Markalı Ürünler' unvanını kazandı ve ' Ulusal Binbaşı Yeni Ürün ',' Şangay Binbaşı Yeni Ürün ',' Şangay Patent Yeni Ürün 've' Araştırma Bulgularının Şangay Ticarileştirme Projesi 'vb.
Biz hammadde tozlama, titreşimli, ıslak karıştırma, granülasyon, kurutma, grup kaplama tablet kaplama, dolum, ambalaj, kartonlama, sızdırmazlık, boks vb komple ekipman tedarik üretim kapasitesini oluşturduk. Makinelerimizin uygulama kapsamı seramik, kimyasal, toz metalurji ve elektronik endüstrisine uzanmaktadır. Aslında, bu yukarıdaki endüstriler için özel olarak aşağıdaki makineleri ürettik: YH20 Toz Şekillendirme Makinesi, RP200-1P / RP-300-1P Döner Şekillendirme Makinesi ve ZP11 Döner Tablet Presi.

İletişim bilgileri
Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Angelia

Tel: 86-21-63802680

Faks: 86-21-59432024

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)