Şangay Tianhe İlaç Machinery Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

Sertifikalar
iyi kalite Yüksek Hızlı Tablet Pres satış için
iyi kalite Yüksek Hızlı Tablet Pres satış için
Müşteri yorumları
STH ürünleri mükemmel performansa sahiptir ve şantiye ortamı tatmin edicidir.

—— Bayan Pattraporn Hiti, Davao, Filipinler

Mükemmel hizmet veriyorlar, ürünlerin çalışma karakterleri buluşuyor

—— Alina, Kaliforniya, ABD

Ben sohbet şimdi

Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd. Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.
fabrika kapısı montaj atölyesi işleme atölyesi Showroom

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : STH, TH
No. Çalışanları : 100~200
Yıl kurulan : 1969
İhracat p.c : 40% - 50%
Shanghai Tianhe İlaç Machinery Co, ltd. (bundan sonra STH olarak adlandırılacaktır) 2000 yılında Şangay No. 1 İlaç Makine Fabrikası'nın eski Donghai Şubesi Fabrikası'nın yeniden düzenlenmesiyle oluşturulmuştur. Kayıtlı fon 5.000.000 RMB'dir ve fabrikamızın taban alanı 19.900 metrekaredir. Tescilli markamız "TH" ve "STH" dir.
STH, Çin Halk Cumhuriyeti Dış Ticaret ve Ekonomik İşbirliği Bakanlığı tarafından kendi kendine ithalat ve ihracat hakkına sahip olan bir ürün ihracat tipi işletme olarak ödüllendirildi.
STH, ilaç makineleri ve paketleme ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Dökümden metal işlemeye ve genel montaja kadar tüm görevler kendiliğinden yerine getirilir. STH, Ar-Ge yeni ürünlerini ve ithalat ve ihracat ticaretini tek bir birim olarak birleştiren yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.
Biz sadece tablet pres makineleri üretiminde uzmanlaşmış en büyük profesyonel fabrika değil, aynı zamanda Çin'de ilaç makineleri ve paketleme ekipmanları üretiminde 30 yılı aşkın uzun bir geçmişe sahip geleneksel üreticiyiz.
STH, yeni ürünlerin hızlı gelişimi, kaliteli, eksiksiz çeşitleri, mükemmel servis ve ekonomik fiyatına bağlı olarak müşterilerin güven ve memnuniyetini kazanmıştır. Ürünlerimiz Çin'in tüm bölgelerini kapsayan 3000'in üzerinde müşterisine hizmet vermekte ve 60'ın üzerinde ülkeye ve bölgeye ihracat yapmaktadır. İç ve dış pazarın artan ihtiyaçlarını karşılamak için GMP standardına uygun olarak aşağıdaki ürünleri ardışık olarak araştırıp geliştiriyoruz: ZP37 Dokunmatik Tip Döner Tablet Pres, ZPY100 serisi Döner Tablet Pres, ZP 35A / B / D Döner Tablet Pres, ZPW23 Çift Katmanlar Döner Tablet Pres, ZP11 00 serisi Ekonomik Yüksek Hızlı Döner Tablet Pres, ZPW25 Üç Katmanlar ve Çok İşlevli Döner Tablet Pres, ZPW20 Döner Çekirdek Kaplamalı Tablet Pres, ZP198 serisi Döner Tablet Pres, RGY12 * 25S Yumuşak Jelatin Kapsülleme Makine (su soğutma tipi) ve ZH90 / 100 Otomatik Kartonlama Makinesi vb.
Yukarıdaki makineler başarıyla iç ve dış pazara girmiş ve müşterilerin onayını almıştır, “STH” ve “TH” markası ZP serisi Rotary Tablet Presleri, 2002'den itibaren sürekli olarak “Şangay Markası Ürünleri” unvanını aldı ve ödüllerini kazandı. Ulusal Başlıca Yeni Ürün ',' Şangay Büyük Yeni Ürün ',' Şangay Patent Yeni Ürün 've' Şangay Araştırma Bulguları Araştırma Projesi 'vb.
Komple ekipman hammaddesi toz haline getirme, titreşim, ıslak karıştırma, öğütme, kurutma, grup karıştırma, tablet kaplama, doldurma, paketleme, kartonlama, sızdırmazlık, boks vb. Makinelerimizin uygulama kapsamı seramik, kimyasal, toz metalurji ve elektronik endüstrisine yayılmaktadır. Aslında, aşağıdaki endüstriler için özel olarak aşağıdaki makineleri ürettik: YH20 Toz Şekillendirme Makinesi, RP200-1P / RP-300-1P Döner Şekillendirme Makinesi ve ZP11 Döner Tablet Pres.

İletişim bilgileri
Shanghai Tianhe Pharmaceutical Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Ni Dongfeng

Tel: 86-21-63802680

Faks: 86-21-59432024

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)